Fjalë Kyçe

Aksident në Lipjan, lëndohet një person

Aksident në Lipjan, lëndohet një person

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Bujan të Lipajnit.

Në aksident janë involvuar një veturë udhëtarësh dhe një kamion.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime të rënda trupore ka pësuar vozitësi i veturës,  i cili është duke marr tretman mjekësor në QKUK.

Me urdhër të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullt./Gazeta Alo/