Fjalë Kyçe

Ja si duket brenda shtëpia e Mozzikut dhe Loredanës, ka një detaj që tërheq vëmendjen

Mozzik dhe Loredana mëngjesin e sotëm e nisën pranë vogëlushes së tyre, Hanës, shkruan lajmi.net.

Ata kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat tregojnë se si duket nga brenda shtëpia e tyre.

Ajo që të bie në sy është emri i vajzës së tyre i vendosur në një kënd të shtëpisë, kurse enterieri duket modern.

Për ndryshe, Hana është fëmija i parë i Mozzik dhe Loredanës.