Fjalë Kyçe

Ja si po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë Almeda Abazi

Aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël të një djali dhe kanë mbetur edhe pak ditë derisa të bëhet nënë, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj personale, Instagram ajo ka publikuar një video duke kërcyer dhe shfaqet tejet ëmbël dhe në formë.

Abazi është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman që disa vite dhe janë një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare.