Fjalë Kyçe

18 vjet më i ri, ky është i dashuri i Monica Belluccit

18 vjet më i ri, ky është i dashuri i Monica Belluccit

Monica Bellucci tashmë po del hapur me të dashurin i cili është shumë vite më i ri se ajo.

Në media është raportuar për një lidhje të mundshme mes aktores italiane, Monica Bellucci dhe artistit 36 vjeçar, Nicolas Lefebve, transmeton lajmi.net.

Dyshja shpesh janë fotografuar nga paparacët mirëpo nuk janë deklaruar në media se janë apo jo në lidhje.

Mirëpo kjo ndodhi më në fund kur ata dolën hapur, kështu edhe e konfirmuan romancën që po e kalojnë bashkë.

Diferenca në moshë mes tyre është 18 vite.