Fjalë Kyçe

Nga të shtënat me armë vriten dy persona

Nga të shtënat me armë vriten dy persona

Dy persona janë ekzekutuar mëngjesin e së shtunës në qytetin e Shkodrës, në zonën e njohur si “Zooteknike”, teksa po dilnin nga banesa e tyre.

Nga raportimet e para mësohet se viktimat janë Astrit dhe Ibrahim Bilali.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, por mësohet se dy personat janë qëlluar në hyrje të banesës, shkruan TCH.

Një automjet i djegur, i cili dyshohet se është përdorur nga autorët e ekzekutimit, është gjetur pranë vendngjarjes.