Fjalë Kyçe

“A ban me fol”, Mentor Zhdrella ndez sfiden me Feronikelin

“A ban me fol”, Mentor Zhdrella ndez sfiden me Feronikelin

Superliga e Kosovës vjen nesër me super përballjen ndërmjet Feronikelit dhe Llapit, shkruan GazetaAlo.

Para kësaj sfide ylli i skuadres llapjane i ka dhënë sadopak zjarr kësaj sfide.

Zhdrella në Instagram e ka shoqëruar një foto të tij me mbishkrimin ‘a ban me fol’ pikërisht para derbit me skiadren e Feronikelit.

Feronikeli – Llapi luhet nesër me fillim na ora 13:00. /GazetaAlo.