Fjalë Kyçe

A bëri operacione plastike Kylie Jenner, tregon vet ajo

A bëri operacione plastike Kylie Jenner, tregon vet ajo

Kylie Jenner ka mohuar gjithmonë se ka bërë operacione plastike por së fundmi gjatë një interviste për “Paper” ka sqaruar gjithçka, duke pranuar po ashtu se ka praktikuar mbushës, transmeton lajmi.net.

“Njerëzit mendojnë se unë jam e gjitha operacion dhe kam ribërë të gjithë fytyrën, që është tërësisht gënjeshtër. Jam e tmerruar! Nuk do ta bëja kurrë. Ata nuk e kuptojnë se çfarë mund të bëjnë flokët e bukur, makijazhi dhe mbushësit. Kam bërë mbushës. Nuk po e mohoj”, ishin fjalët e saj.

Kylie vazhdon të jetë emri më i komentuar në botën e shoubiznesit dhe jo vetëm për shkak të imazheve provokative por edhe për arsye se ka arritur të ketë sukses në biznesin e saj.