Fjalë Kyçe

A e qorton vjehrra Yllka Kuqin? Ja çfarë thotë ajo

A e qorton vjehrra Yllka Kuqin? Ja çfarë thotë ajo

Ka ndërtuar karrierë të suksesshme, e ka dëshmuar se nuk është rastësisht në skenë.

Yllka Kuqin e kemi dëgjuar duke kënduar këngë të vërteta, të interpretuara fuqishëm, e po ashtu edhe këngë komerciale, të atilla siç i do tregu, shkruan “Kosovarja”.

Yllka sot është ndër top këngëtaret në Kosovë dhe ajo ka një agjendë të ngjeshur. Duket e lumtur me punën që bënë, e po aq e lumtur është edhe në jetën private.

Këngëtarja rrallë flet për jetën private, aq më pak për vjehrrën. E, megjithatë në një rast është pyetur nëse e ka qortuar vjehrra ndonjëherë dhe ajo ka thënë jo. “Qortim serioz jo, ndoshta me shaka”, ka thënë këngëtarja.