Fjalë Kyçe

A është ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina hiti i kësaj vere? Ky është numri i dëgjimeve për më pak se 24 orë

A është ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina hiti i kësaj vere? Ky është numri i dëgjimeve për më pak se 24 orë

Tayna dhe Dafina Zeqiri dje publikuan këngën ‘Bye Bye’.

Tayna dhe Dafina Zeqiri dje lansuan videoprojektin ‘Bye Bye’ që me të publikuar arriti të marr pëlqimin nga publiku për këtë këngë shumë ritmike, shkruan lajmi.net.

‘Bye Bye’ e cila është e punuar edhe me videoklip ku këngëtaret treguan aftësitë e tyre edhe në ‘twerk’ ka kaluar shifrën e një milion klikimeve ende pa u mbushur 24 orë nga publikimi.

Dy artistet treguan se janë ndër më të mirat në rrymën e ‘hip-hop, trap’ dhe pjesa e dytë e këngës e vërteton këtë më së miri.