Fjalë Kyçe

A është kjo fotografia më e bukur e fëmijëve të Milotit dhe Erxhinës?

A është kjo fotografia më e bukur e fëmijëve të Milotit dhe Erxhinës?

Milot Llalloshi dhe Erxhina Ismajli – Llalloshi para një muaji janë bërë prindër për herë të dytë. Erxhina ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Roma.

Roma dje ka mbushur një muaj dhe e ëma e saj, Erxhina ka sjellë një fotografi të bukur të Priamit dhe Romës, shkruan rtv21.tv.

Me këtë fotografi të bukur të fëmijëve, Erxhina u ka thënë mirëmëngjes ndjekësve të saj në Instagram. Në këtë fotografi, Priami shihej duke e puthur në kokë motrën e tij të vogël.