Fjalë Kyçe

A është në lidhje Kida? Këngëtarja zbulon gjithçka

A është në lidhje Kida? Këngëtarja zbulon gjithçka

Kida flet rreth jetës private.

Kida vazhdon të jetë një artiste që gjithçka rreth saj zgjon kureshtje të madhe tek publiku qoftë jeta artistike ashtu edhe private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shumë e dashur ishte e ftuar në emisionin ‘Prive’ ku i është përgjigjur edhe pyetjeve rreth jetës private.

Por edhe këtë herë si gjithmonë ajo tha: “Kida është në lidhje me muzikën! Përnime nuk jam në lidhje. Shumica ma bëjnë këtë pyetje, por nëse ka diçka edhe ju do ta dini dhe do e shihni nëpër fotografitë e mia. Jam e re dhe kam nevojë të punoj shumë. Të martohem kam kohë shumë” .