Fjalë Kyçe

A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse

A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse

Arta Elezaj është e njohur për publikimin e imazheve atraktive në rrjetet sociale që tregojnë hitet e saj.

Aktorja e njohur nga seriali “O Sa Mirë” ndiqet nga më shumë se 230 mijë fansa në Instagram, ndërsa në profilin e saj ka shumë fotografi që ngacmojnë imagjinatë.

Derisa jemi në festën e Bajramit dhe bakllavaja është kryefjala, Arta e ka postuar një fotografi me fustan të shkurtë duke e lidhur përshkrimin me këtë ditë.

“Si thoni edhe për pakëz më shumë bakllavë?”, është përshkrimi që ia ka vënë fotografisë.

Në ndërkohë në një postim në InstaStory, bukuroshja ua ka uruar ndjekësve të saj festën e Bajramit.