Fjalë Kyçe

A jeni gati për El Clasico?

A jeni gati për El Clasico?

Një tjetër El Clasico luhet nesër në kuadër të javës së 26-të të la ligës spanjolle, shkruan GazetaAlo.

Real Madrid dhe Barcelona do të luajn një tjetër klasikë pas asaj të gjysmëfinales së Kupës së Mbretit.

Santiago Bernabeu do të jetë arena e sfidës e cila pritet të jetë fantastike.

Kjo përballje zhvillohet nesër me fillim nga ora 20:45. /GazetaAlo