Fjalë Kyçe

A ju kujtohet ende Zymryt tek seriali Lale? Ja sa ka ndryshuar ajo

A ju kujtohet ende Zymryt tek seriali Lale? Ja sa ka ndryshuar ajo

Aktorja Hatice Aslan e cila tek ne njihet si Zymryti tek seriali “Lale” edhe pse në moshë të shtyrë është një aktore mjaftë e suksesshme turke e cila është bërë pjesë e shum serialeve televizive.

Së fundmi po merr pjesë në njërin nga serialet më te shikuar ne Turqi që pas pak do të trasmentohet edhe në televizionet tona, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është bërë pjesë e serialit “Kuzgun” dhe këtë e ka bërë të ditur në rrjetet sociale ‘instagram’ duke postuar foto me kolegët e saj të rinjë dhe mjaftë të njohur si Baris Ardunc dhe shumë të tjerë të cilët poashtu janë aktorë më famë

Në vazhdim do ju sjellim një foto e cila është bërë para disa ditësh nga ekipa e serialit “Kuzgun”./Gazeta Alo/