Fjalë Kyçe

Adea Pula shkëlqen, me këto fotografi iu lë pa gjumë!

Adea Pula shkëlqen, me këto fotografi iu lë pa gjumë!

Imazhet atraktive që ajo publikon në ‘Instagram’ shpesh herë e bëjnë pjesë të medieve rozë.

Adea Pula ka një trup dhe figurë të cilën çdo femër do e kishte lakmi, e përkushtuar ndaj palestrës ajo ka arritur të ketë forma perfekte.

Edhe në një imazh që biondina seksi ka hedhur në ‘Instagram’ ka vënë në pah pikërisht linjat e saj.

Në një vend malor të rrethuar me borë, Adea ka shfaqur të pasmet dhe format impresive derisa ka shkëlqyer me pamjen.

Kujtojmë që ajo bëri emër si këngëtare ndërsa sot është një juriste e diplomuar e që nuk dihet nëse do i rikthehet muzikës.