Fjalë Kyçe

Adelina e fiksuar pas kësaj firme

Adelina e fiksuar pas kësaj firme

Adelina Tahiri ka një jetë super luksoze e të cilën nuk heziton fare ta tregojë në postimet që bënë.

Këngëtarja nga Shkupi, së fundi po qëndron në Turqi dhe nga atje ka publikuar fotografi të ndryshme në ‘Instagram’.

Postimi i fundit i Adelinës ka tërhequr vëmendjen për shkak të veshjes së saj të kushtueshme, e tëra në ‘Gucci’ këngëtarja u shfaq e ‘mbuluar’ nga luksi.

Kujtojmë që Adelina vitin që lamë pas është bërë nënë për herë të parë, ndërsa ka paralajmëruar se do të rikthehet në muzikë.