Fjalë Kyçe

Adelina e lumtur pranë bashkëshortit milioner

Adelina e lumtur pranë bashkëshortit milioner

Adelina Tahiri dhe Serjozha Markov, momentalisht janë një nga çiftet më “IN” shqiptare.

Edhe pse martesa e tyre bëri bujë në shtypin mediatik, çifti e dëshmojnë se dashuria që kanë për njëri-tjetrin është mbi të gjitha, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, këngëtarja Tahiri ka hedhur një fotografi në InstaStory gjersa pozon pranë bashkëshortit të saj.

“Dashurii”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazhit.

Dyshja tanimë janë edhe prindër të një djali, të cilët ia kanë vënë emrin, Joni.