Fjalë Kyçe

Adelina e tregon trupin e vertetë para pasqyrës

Adelina e tregon trupin e vertetë para pasqyrës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, dikur komentohej lidhur me projektet muzikore, ndërsa tani për jetën private e stilin e jetesës.

Ajo është e martuar me një burrë të pasur dhe jeton si në përralla.

Adelina Tahiri shpenzon shuma të mëdha parashë edhe për veshjet që zgjedh dhe njësoj duket se ka vepruar edhe së fundmi.

Ajo mori vëmendjen me një foto në Instastory, aty ku shihet e veshur me shumë stil dhe çmimi i rrobave që ka zgjedhur sigurisht se është i lartë.

Duhet theksuar se ajo ka ruajtur format trupore edhe pas lindjes së djalit.