Fjalë Kyçe

Adelina këtë person e quan ‘Dashuria e mëngjesit’

Adelina këtë person e quan ‘Dashuria e mëngjesit’

Adelina i shijon në maksimum muajt e parë me djalin.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, ka publikuar një video në instagram me djalin e saj të vogël, Jonin, ku e quan ‘Dashuria e mëngjesit’, shkruan Gazeta Alo.

Ajo duket shumë e lumtur në këtë periudhë me burrin dhe djalin e saj.

Adelina ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt, duke iu përkushtuar maksimalisht familjes së saj.

Ajo është e njohur edhe për jetën luksoze që bën, dhe blerjet e shtrenjta që ajo i gëzon në një moshë aq të re, duke u bërë gruaja e biznesmenit maqedonas./Gazeta Alo/