Fjalë Kyçe

Adelina poston një foto të ëmbël me djalin e saj

Adelina poston një foto të ëmbël me djalin e saj

Adelina Tahiri fundjavën po e kalon bashkë me djalin.

Adelina Tahiri këtë të diele bashkë me djalin vendosi të relaksohet duke u shëtitur, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur në veshje sportive, teksa po shëtiste djalin me karrocë.

“E diele”, ka qenë mbishkrimi që ajo i la fotos, në të cilën pozoi pa grim dhe e veshur tërësisht në të zeza.