Fjalë Kyçe

Adelina poston një foto të veçantë të Jonit, ja si i janë bërë flokët atij

Adelina poston një foto të veçantë të Jonit, ja si i janë bërë flokët atij

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia.

Ajo ka një numër të madh të adhuruesve që e bëjn të ndihet mirë dhe të jetë afër tyre me postimet që i hedh në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Alo.

Adelina nga postimet që bënë shihet se është një nënë e përkushtuar ndaj djalit të saj, Jonit, kjo e tregon edhe foto e fundit ku shihet buzeqeshja e tij engjëllore, ajo që bie në sy janë flokët e shprishura të tij që si duket ia ka bërë Adelina gjatë lojës me të.

Ajo u përfol shumë për martesën me bizenesmenin Maqedonas mirëpo kjo nuk e pengoi këngëtaren e cila postoi çdo detaj nga jeta luksoze e saj dhe ndjesitë që ajo i përjeton në jetën private./Gazeta Alo/