Fjalë Kyçe

Adelina rrëfen momente nga dashura, tregon një detaj

Adelina rrëfen momente nga dashura, tregon një detaj

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri thotë se dashuria e bëri të jetë e fortë.

Adelina ka thënë se është dashuria ajo që e bëri të jetë e fortë dhe të përballet me kritikat e shumta që mori pasi u martua me burrin maqedonas.

Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu shumëçka rreth saj, shkruan lajmi net.

Këngëtarja ka zbuluar po ashtu edhe planet në profesion, pasi së shpejti do t’i rikthehet skenës.

E pyetur se si ia doli t’i bëjë ballë ofendimeve që mori pasi u martua me Serjozha Markov, ajo kishte një përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha këngëtarja.