Fjalë Kyçe

Adelina shijon jetën luksoze, ja si është veshur ajo sot

Adelina shijon jetën luksoze, ja si është veshur ajo sot

Adelina Tahiri është këngëtarja mjaft e përfolur në estradën tonë, shkruan GazetaAlo.

Ajo po shijon të dielën nën rrezet e diellit, dhe veshja e saj tërheq vëmendjen.

Adelina ka bërë një kombinim interesant, pallto me këpucë sportive, dhe i shkojnë asaj tej mase./GazetaAlo/