Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri bën jetë luksoze, shikojeni si duket përbrenda dhoma e saj e gjumit

Adelina Tahiri bën jetë luksoze, shikojeni si duket përbrenda dhoma e saj e gjumit

Adelina Tahiri po shijon jetën e saj martesore.
Pas lindjes së djalit, jeta e Adelina Tahirit dhe partnerit të saj ka ndryshuar.

Të dy shihen prindër shumë të lumtur, e momente emocionuese shpesh i ndajnë edhe me ndjekësit.

Së fundmi këngëtarja shqiptare ka vendosur që ta ndajë me ndjekësit edhe pak nga dhoma e saj e gjumit në të cilin shihet edhe krevati i bebes.

Fillimet e para të lidhjes së saj me milionerin që tashmë e ka burrë ishin jo edhe të lehta për Adelinën pasi mori kritika shkak se ai është më i vjetër por ky fakt nuk po i pengon çiftit ta shijojnë martesën.