Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri e bën testin e inteligjencës dhe tregon rezultatin publikisht

Adelina Tahiri e bën testin e inteligjencës dhe tregon rezultatin publikisht

Adelina Tahiri ka treguar publikisht se sa e ka shkallën e inteligjencës, pasi iu nënshtrua testit IQ.

Adelina Tahiri ka befasuar me disa postime në Instagram, ku shfaqi rezultatin e testit të inteligjencës.

Ajo publikoi certifikatën me rezultatin e testit, shkalla e të cilës ishte 142.

“Provoni edhe ju kontrolloni inteligjencen nje ju garantoj ska te njofshem ktu”, ka shkruar këngëtarja.

Për ndryshe, Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku ka treguar më të rejat rreth saj.