Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri e veshur me shumë stil në këtë imazh

Adelina Tahiri e veshur me shumë stil në këtë imazh

Adelina Tahiri është shfaqur plot stil në fotografinë e fundit.

Adelina Tahiri ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën ishte veshur me shumë stil, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja mbante një fustan, të cilin e kishte kombinuar me një pallto dhe syze, kombinim ky që e bënte të dukej shumë atraktive.

Adelina tash e një kohë po qëndron në Austri bashkë me bashkëshortin e saj, Serjozha Markov dhe djalin, Jonin.