Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Adelina Tahiri feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja Adelini Tahiri sot feston ditëlindjen e saj të 27-të, shkruan lajmi.net.

Ishte vetë ajo e cila e bëri publik lajmin, madje e ka zbuluar edhe sa vite mbushi. Në foton e postuar në Instagram shihet i shkruar numri i viteve që ka mbushur Adelina dhe pranë saj i ka shkruar disa fjalë.

“Gëzuar ditëlindjen Adelina, më vjen mirë që të takoj”, ka shkruar ajo. Adelina Tahiri është e martuar me një mashkull shumë vite më të vjetër dhe bashkë me të e ka një djalë.

Fakti se ajo është kaq e re dhe ai në moshë ka ngjallur shumë debate në mediat rozë e publik, mirëpo ishte vetë këngëtarja ajo e cila gjatë një interviste ua mbylli gojën të gjithëve.

Ajo tha se është e dashuruar në burrin e saj dhe se nuk i intereson fare opinioni i të tjerëve.