Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri frikësohet mos po e kap mësyshi

Adelina Tahiri frikësohet mos po e kap mësyshi

Adelina e ka publikuar një foto në bikini dhe thotë se mësyshi është i keq.
Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, po i shijon në maksimum ditët e nxehta të verës, shkruan lajmi.net.
Pozat në bikini nuk po mungojnë asnjëherë nga ajo e duke pasur parasysh se është nënë e një fëmije, Adelina ‘mahnit’ me format trupore.
Njësoj ka vepruar edh me foton e fundit mirëpo këtë herë më shumë mori vëmendje me atë se çfarë ka shkruar.
“🧿 msyshi i keq osht! 😉🧿”, ishin fjalët e Adelinës e cila la të kuptohet se po frikësohet nga syri i keq.

https://www.instagram.com/p/CCHV2S6FFbf/