Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri momente romantike me bashkëshortin

Adelina Tahiri momente romantike me bashkëshortin

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj janë emra shumë të lakuar në shoubiz.

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj Serjozha Markov dje kishin marrë pjesë në një aheng së bashku prej nga këngëtarja po publikonte imazhe vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Njëra nga fotot që morri vëmendjen e publikut ishte momenti kur bukuroshja i dhuron një puthje burrit të saj milioner.

Çifti janë duke kaluar momente shumë të bukura në lidhjen e tyre bashkëshortore, dhe ditë më parë organizuan një festë luksoze për ditëlindjen e parë të birit të tyre.