Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri nis ditën me këta dy persona të zemrës

Adelina Tahiri nis ditën me këta dy persona të zemrës

Adelina Tahiri po shijon mjaft shumë jetën si nënë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri para pak muajve u bë nënë e një djali dhe në intervistat që ka dhënë për media ajo u shpreh se është më e lumtur se kurrë, shkruan lajmi.net.

Ndonëse në rrjetet sociale është goxha aktive në atë Instagram, ka publikuar një imazh të ëmbël të djalit ku në prapavijë shihet bashkëshorti i saj, Jon Markov.

Siç duket, Adelina nis dhe mbaron dita me këta persona të rëndësishëm, pasi publikon foto të ndryshme të tyre.

Martesa e Adelinës me avokatin nga Maqedonia u komentua mjaft shumë, madje Tahiri ka thënë se ka pasur edhe kërcënime me jetë.