Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri paska përfunduar dy fakultete dhe askush nuk e dinte

Adelina Tahiri paska përfunduar dy fakultete dhe askush nuk e dinte

Adelina Tahiri ka zbuluar të pathëna rreth saj.

Adelina Tahiri i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram, të cilët e pyesnin çfarëdo që kishin dëshirë të dinin për të, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre e pyet se çfarë ka studiuar, meqë rast këngëtarja zbuloi diçka që nuk e kishte përmendur asnjëherë në publik.

“Asnjeher se kam thene po ja dhe me erdh mundesi te tregoj! Se asnjeher nuk me kan pyetyr! Jam e diplomuar 2 here! 1.Biznis menaxhmend 2. Ekonomi dhe Markeding Dhe e magjistruar”, është përgjigjur Adelina.