Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri pozon këmbët nga vetura e saj luksoze

Adelina Tahiri pozon këmbët nga vetura e saj luksoze

Adelina Tahiri është këngëtare e njohur nga Maqedonia, dhe emër shumë i dashur për publikun, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, andaj nuk heziton asnjëherë të shfaq detaje nga jeta e saj private.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku pozon këmbët e saj nga vetura luksoze./GazetaAlo/