Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri pranon kritika të ashpra nga ndjekësit në Instagram

Adelina Tahiri pranon kritika të ashpra nga ndjekësit në Instagram

Këngëtarja Adelina Tahiri është përballur së fundmi me komente aspak të këndshme.

Adelina Tahiri njihet si një këngëtare e suksesshme, jeta i ka buzëqeshur edhe në lidhje, kështu duke e kurorëzuar dashurinë me shpirtin binjak, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kohëve të fundit diçka nuk po shkon me fansat nga të cilët po pranon komente jo fort të këndshme.

Kjo ndodhi pikërisht së fundmi pas publikimit të një fotografie që këngëtarja e ndau me ta në Instagram.

Pranë imazhit ajo ka pranuar kritika kinse fytyra e saj po duket si e djegur dhe të ngjashme si ky që ju sjellim në vazhdim.

Në fakt duhet përmendur se edhe komentet pozitive nuk kanë munguar, por duke qenë një personazh publik, njerëzve u interesojnë edhe ato negativet.