Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri publikon foto nga makina e saj luksoze

Adelina Tahiri publikon foto nga makina e saj luksoze

Adelina Tahiri është këngëtarja nga Shkupi mjaft tërheqëse dhe mjaft e përfolur për publikun, shkruan GazetaAlo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, andaj edhe nuk heziton asnjëherë të sjell detaje nga jeta e saj private.

Së fundmi Adelina ka publikuar një fotografi nga makina e saj luksoze, duket se po shijon këtë dy ditë vikendi./GazetaAlo/