Fjalë Kyçe

Adelina Tahiri tregon dhuratat e shtrenjta që ia ka blerë burri për ditëlindje

Adelina Tahiri tregon dhuratat e shtrenjta që ia ka blerë burri për ditëlindje

Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen e saj të 27-të, shkruan lajmi.net.

Në këtë datë të rëndësishme për të ka pranuar urime të shumta nga familjarë mir e kolegë dhe disa prej tyre i ka publikuar edhe në Instastory.

Por të gjithëve u ka interesuar ta dinë se çka i ka blerë bashkëshort i pasur me rastin e ditëlindjes.Adelina zgjodhi që nëpërmjet publikimit të një fotografie t’i tregojë dhuratat e shtrenjta që ia ka blerë ai.

“Faleminderit zemra ime”, shkruan Adelina pranë fotos.