Fjalë Kyçe

Adelinës i shtohet bukuria me flokët e gjata

Adelinës i shtohet bukuria me flokët e gjata

Adelina Tahiri gjithmonë ka treguar qe është një femër që pëlqen të bëjë ndryshime të mëdha në pamje.

Këto nuk po i lë anash as gjatë pandemisë, duke u shfaqur me plotë stil dhe me shumë ndryshime, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi i është bërë shprehi të sjellë poza të shumta brenda veturës luksoze, njëherësh duke reklamuar jetën që ka.

Duke prekur flokët me dorë, ajo tregojë se ka bërë një intervenim duke i bërë më të gjata, dhe që më të vërtetë po i shkojnë shumë.