Fjalë Kyçe

Adonisi me dhuratën më të çmuar për Teutën, bën tatuazh një pjesë të fytyrës së saj

Adonisi me dhuratën më të çmuar për Teutën, bën tatuazh një pjesë të fytyrës së saj

Bashkëshorti i Teuta Krasniqit, Adonisi ka bërë tatuazh një pjesë të fytyrës së aktores.

Adonis Morina ka bërë tatuazh në shpinë syrin e Teutës dhe imazhin e ka postuar vetë aktorja jonë e dashur, shkruan lajmi.net.

“Trupi është udhëtimi dhe tatuazhet historia jote. Zemër, faleminderit për dhuratën më kuptimplotë dhe të çmuar. Ti je historia e dashurisë time dhe historia e jetës time. Shën Valentini im. Të du”, shkruan Teuta.

“Por jam duke të të parë ty gjithmonë”, shton tutje Krasniqi me humor.

Shihet se dyshja janë të dashuruar ‘kokë e këmbë’ me njëri-tjetrin.