Fjalë Kyçe

Adriana dhe Keith sjellin imazhe nga vizita në Valbonë

Adriana dhe Keith sjellin imazhe nga vizita në Valbonë

Adriana dhe Keith sollën tjetër fotografi të përbashkët.

Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld vazhdojnë ta shijojnë në maskimum lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Çifti e kishin konfirmuar vitin e kaluar lidhjen e dashurisë, ndërsa që prej atëherë nuk i ndalin paraqitjet e përbashkëta.

Së fundi, ishte Keith ai i cili publikoi një fotografi në rrjete sociale, të realizuar gjatë vizitës në Valbonë.

Edhe kësaj radhe ata shfaqen shumë të lumtur, duke treguar se nuk iu bën për komentet e shumta që marrin çdo ditë.

Keith është futbollist, i cili së fundi ka filluar të merret me muzikë.