Fjalë Kyçe

Adriana në gjendje aspak të mirë, por ja si kujdeset vajza e saj për të

Adriana në gjendje aspak të mirë, por ja si kujdeset vajza e saj për të

Roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ishte ai që e bëri edhe më të njohur aktoren Adriana Matoshi.

Ajo ishte pëlqyer qysh në fillim mirëpo, me këtë rol ajo u bë tejet e dashur për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Adriana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat shihet bashkë me vajzën e saj dhe po duket tejet e lodhur.

Adriana dhe Kaona kanë raport shumë të mirë mes vete.