Fjalë Kyçe

Adrola Dushi edhe njëherë e dëshmon se është ndër modelet më të bukura shqiptare

Adrola Dushi edhe njëherë e dëshmon se është ndër modelet më të bukura shqiptare

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi njihet për bukurinë e saj si dhe format trupore.

Madje ajo jo rrallëherë është cilësuar si modelja më e bukur shqiptare.

Madje bukurinë e saj natyrale si dhe linjat perfekte trupore ajo nuk heziton t’i ekspozoj në shumicën e paraqitjeve të saj publike.

Qoftë nëpër rrjetet sociale apo emisionet televizive, ajo gjithnjë e dëshmon bukurinë e saj.