Fjalë Kyçe

Adrola Dushi ndryshon komplet dukjen

Adrola Dushi ndryshon komplet dukjen

Adrola Dushi i ka habitur të gjithë me ndryshimin e fundit.

Njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, Adrola Dushi, i ka befasuar të gjithë me fotot e fundit, shkruan lajmi.net.

Adrola në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën duket tejet ndryshe. Këtë ndryshim të madh e ka bërë në kuadër të një emisioni pjesë e së cilit ishte edhe një sfidë.

Këtu më së shumti rol ka pasur ngjyra e syve dhe për ta parë si duket ua sjellim disa foto në vazhdim.