Fjalë Kyçe

“Afër teje”, kënga më e re e Eni Koçit në duet me Olsi Bylykun

“Afër teje”, kënga më e re e Eni Koçit në duet me Olsi Bylykun

Këngëtarja Eni Koçi e ka publikuar projektin e ri muzikor i cili është në duet me Olsi Bylykun, shkruan lajmi.net.

Kënga është punuar nga i dashuri i Enit, Genc Prelvukaj dhe vjen e realizuar edhe me videoklip të realizuar nga ‘BlackFishEntertaiment’.

Për tekstin i cili i këndon dashurisë janë kujdesur Eni me bashkëpunëtorin e tij Olsin.