Fjalë Kyçe

Afërdita Demaku me këtë stil duket komplet ndryshe

Afërdita Demaku me këtë stil duket komplet ndryshe

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer e estradës sonë.

Kohëve të fundit është shumë aktive në rrjetet sociale, duke mbajtur ndjekësit të informuar për ahengjet, ushtime dhe jeta e saj private, shkruan Gazeta Alo.

Afërdita ka një stil të rënd për çka edhe është e njohur mirëpo nuk jemi mësuar ta shohim me veshje sportive dhe shumë të thjeshtë e që duket se i shkon shumë ky stil këngëtares./Gazeta Alo/