Fjalë Kyçe

Afërdita Demaku habit me këto fjalë që thotë për Remzie Osmanin

Afërdita Demaku habit me këto fjalë që thotë për Remzie Osmanin

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer në vendin tonë.

Ajo ka shoqëri të mirë edhe më këngëtaret e tjera të estradës, kjo e dëshmoi darka e mbrëmshme ku e kaloi me Remzie Osmanin dhe bashkëshortët, shkuran Gazeta Alo.

Afërdita në një instatsory shkoi se “Jeta ti ofron të gjitha mirëpo vlerë të madhe ka një kolege që din të vlerësoj sinqeritetin tënd”, duke iu referuar Remzies me këto fjalë.

Së fundi Afërdita publikoi këngën e saj të re ‘Qitja Pikën’ këngë që u pëlqye shumë nga adhuruesit e këngëtares./Gazeta Alo/