Fjalë Kyçe

Afërdita Dreshaj e nis muajin në këtë vend

Afërdita Dreshaj e nis muajin në këtë vend

Afërdita Dreshaj ka nisur muajin shkurt me një foto në të cilën shfaqet me plot stil.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj tash e një kohë jeton dhe vepron në Amerikë, shkruan lajmi.net.

Ajo bën një jetë të lumtur dhe mjaft luksoze falë bashkëshortit miliarder, hokeistit çek, Jakub Kindl e cila momentalisht është në Pragë të Çekisë.

Dreshaj në imazhin e parë për muajin shkurt të 2019, duket tejet në formë linjat trupore të së cilës janë për tu admiruar.

“Shkurt”, shkruan ajo.

Afërdita u martua në qershor të vitit që e lamë pas në një ceremoni private me familjarët e saj.