Fjalë Kyçe

Afërdita Dreshaj puthje pasionante me bashkëshortin pranë pemës së Vitit të Ri

Afërdita Dreshaj puthje pasionante me bashkëshortin pranë pemës së Vitit të Ri

Afërdita Dreshaj me bashkëshortin e saj qysh herët filluan festën për Krishtlindje.

Afërdita Dreshaj në rrjete sociale ka publikuar disa imazhe, ku tregon se si festoi ajo dhe Jakub, shkruan lajmi.net.

Në një prej këtyre fotografive, Afërdita i dhuron puthje pasionante bashkëshortit të saj.

Ajo postoi edhe një foto të bashkëshortit, ku shihej teksa po hapte dhuratën që ia kishte bërë Afërdita.

Për ndryshe, në gjitha imazhet modelja dukej në top-formë, ngase kujdeset vazhdimisht për format trupore.