Fjalë Kyçe

Afërdita këtë person e quan të dashur

Afërdita këtë person e quan të dashur

Afërdita e lumtur në krahët e mikes së saj.

Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj e cila jeton dhe vepron në shtetet e bashkuara të Amerikës ka ndarë disa foto ku shihet shumë bukur dhe e freskët, shkruan Gazeta Alo.

Për Afërditën pushimet nuk kanë të ndalur , ajo së bashku me bashkëshortin e saj Jakub, shëtisin në vende të ndryshme dhe shijojnë këto ditë sikur të ishin në muaj të mjaltit.

Në postimet e fundit shihet një vazo me lule ku shkruan “E enjte e lumtur”, dhe gjithashtu në imazhin tjetër duket se ajo u takua me miken e saj ku thotë se “E dashura ime është këtu”./Gazeta Alo/