Fjalë Kyçe

Afërdita tregon trupin e formësuar në bikine

Afërdita tregon trupin e formësuar në bikine

Afërdita Dreshaj kujton pushimet e fundit.

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kind, përvjetorin e dytë të martesës e festuan në Miami.

Dyshja i kanë shijuar në maksimum këto pushime, ndërsa nuk kanë munguar fotografitë e shumta nga atje.

Së fundi, ajo ka postuar një imazh, me të cilin thotë se edhe pse më nuk është në pushime, mendjn e ka atje.

Afërdita kishte veshur një palë bikini të verdha, të cilat ia vinin në pah linjat perfekte trupore.

View this post on Instagram

mentally still here…❣️

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on