Fjalë Kyçe

Afrona dhe Blero nisin muajin e mjaltit, kanë preferu këtë vend magjepsës

Afrona dhe Blero nisin muajin e mjaltit, kanë preferu këtë vend magjepsës

Blero dhe Afrona kanë ikur në ishujt përrallore.
Blero dhe Afrona Dika edhe pse janë kurorëzuar muaj më parë ende nuk kishin bërë pushimet e mjaltit së bashku, kjo pas angazhimeve të tyre në profesionet përkatëse, shkruan lajmi.net.
Tani çifti kanë udhëtuar në Hawaii për muaj të mjaltit, këtë e bënë të ditur vetë dyshja të cilët ndanë disa imazhe nga profilet e tyre në Instagram.
Afrona dhe Blero fillimisht udhëtuan në Los Angeles aty ku filluan pushimin e merituar pastaj fluturuan për ishujt e Hawaiit ku do qëndrojnë për disa ditë.