Fjalë Kyçe

Agnesa në top-formë, pozon nga bregdeti shqiptar

Agnesa në top-formë, pozon nga bregdeti shqiptar

Agnesa Vuthaj fitoj kurorën e më të bukurës në vitin 2003 dhe përkundër që kanë kaluar shumë vite ajo mbetet një prej femrave më të bukura shqiptare.

Ajo vazhdon t’i ruaj linjat dhe është në formë të mirë, ish-missi këtë e ka dëshmuar edhe në paraqitjen e saj të fundit, shkruan Indeksonline.

Nga bregdeti shqiptar ajo është paraqitur në formën më të mirë, duke e dëshmuar se vitet për të mbesin vetëm numra.

Kujtojmë që Agnesa Vuthaj tanimë ka 34 vite, por vazhdon të qëndroj në top-formë.